SLIC-7.6X33-BA/SES
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLIC-7.6X33-BA/SES
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena AERIAL CLOSURE KIT
Fitxak: SLIC-7.6X33-BA/SES.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 468 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SLIC-7.6X33-BA/SESren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLIC-7.6X33-BA/SES fabrikatzailea 3M
deskribapena AERIAL CLOSURE KIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 468 pcs Datuen fitxa SLIC-7.6X33-BA/SES.pdf
Mota Aerial Closure, Free-Breathing Sektorearen inaugurazioa 21.00" (533.4mm)
Series SLiC™ Beste izenak 00054007926108
Kable bikotearen zenbakia 2400 Pairs @ 26 AWG Luzera - Oro har 33.00" (838.2mm)
Diametroa - Barruan 7.600" (193.04mm) Deskribapen zehatza Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 33.00" (838.2mm) 2400 Pairs @ 26 AWG