SLIC-2.6X29-4460S
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLIC-2.6X29-4460S
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena AERIAL CLOSURE KIT
Fitxak: SLIC-2.6X29-4460S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SLIC-2.6X29-4460Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLIC-2.6X29-4460S fabrikatzailea 3M
deskribapena AERIAL CLOSURE KIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1544 pcs Datuen fitxa SLIC-2.6X29-4460S.pdf
Mota Aerial Closure, Free-Breathing Sektorearen inaugurazioa 17.00" (431.8mm)
Series SLiC™ Beste izenak 00054007715658
Kable bikotearen zenbakia 200 Pairs @ 24-26 AWG Luzera - Oro har 29.00" (736.6mm)
Diametroa - Barruan 2.600" (66.04mm) Deskribapen zehatza Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 29.00" (736.6mm) 200 Pairs @ 24-26 AWG