SHIPLBL-059-50
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SHIPLBL-059-50
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena LABEL SHIPPING 1"X0.5" 50PC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SHIPLBL-059-50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SHIPLBL-059-50 fabrikatzailea 3M
deskribapena LABEL SHIPPING 1"X0.5" 50PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44314 pcs Datuen fitxa
Mota Label Series -
Packaging Roll Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etiketa mota Shipping Etiketa tamaina 1.00" L x 0.50" W (25.4mm x 12.7mm)