PK10M-050PP-THR-DA
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PK10M-050PP-THR-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 50POS 1MM R/A T/H
Fitxak: PK10M-050PP-THR-DA.pdf
  • Mezua
PK10M-050PP-THR-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PK10M-050PP-THR-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG 50POS 1MM R/A T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5441 pcs Datuen fitxa PK10M-050PP-THR-DA.pdf
Series Pak 10, PK10M Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 80000920324
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.264" (6.70mm) Ezaugarriak Board Lock, Solder Retention
Deskribapen zehatza 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash