PK10-100P-S-DA
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PK10-100P-S-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 100POS VERT 1MM SMD
Fitxak: PK10-100P-S-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
PK10-100P-S-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PK10-100P-S-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG 100POS VERT 1MM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13547 pcs Datuen fitxa PK10-100P-S-DA.pdf
Series Pak 10, PK10 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 80000920159
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 100
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 5mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.154" (3.90mm) Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention
Deskribapen zehatza 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 2.00µin (0.051µm)