P51L-050S-A-DA
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P51L-050S-A-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 50POS .050" VERT
Fitxak: P51L-050S-A-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
208 pcs
  • Mezua
P51L-050S-A-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P51L-050S-A-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 50POS .050" VERT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27568 pcs Datuen fitxa P51L-050S-A-DA.pdf
Series Pak 50, P50L Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051119939538
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 7mm, 9mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.213" (5.40mm) Ezaugarriak Board Lock
Deskribapen zehatza 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash