P50LE-060P1-RR1-DA
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50LE-060P1-RR1-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena PAK50 CONN
Fitxak: P50LE-060P1-RR1-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
P50LE-060P1-RR1-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50LE-060P1-RR1-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena PAK50 CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16394 pcs Datuen fitxa P50LE-060P1-RR1-DA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Pak 50, P50LE Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 7100003084
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 60
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.276" (7.00mm) Isolamendu kolorea Brown
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Lock
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 60 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 0.5A Harremanetarako mota Center Strip Contact
Harremanetarako Forma - Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -