P50L-100S-RR1-DA
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50L-100S-RR1-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 100PS R/A .050" GOLD
Fitxak: P50L-100S-RR1-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
204 pcs
  • Mezua
P50L-100S-RR1-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50L-100S-RR1-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 100PS R/A .050" GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10527 pcs Datuen fitxa P50L-100S-RR1-DA.pdf
Series Pak 50, P50L Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 5111174082
P50L100SRR1DA
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 100
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.275" (6.99mm) Ezaugarriak Board Lock
Deskribapen zehatza 100 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash