P50L-100P-A-TGF
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50L-100P-A-TGF
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 100POS TYPE A T/H
Fitxak: P50L-100P-A-TGF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
P50L-100P-A-TGFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50L-100P-A-TGF fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG 100POS TYPE A T/H Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4309 pcs Datuen fitxa P50L-100P-A-TGF.pdf
Series Pak 50, P50L Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 15001352200
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 100
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 7mm, 8mm, 10mm Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Kontseiluko goian 0.236" (6.00mm) Ezaugarriak Board Lock, Flange
Deskribapen zehatza 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 2.00µin (0.051µm)