P50L-020S-RR1-DA
3M3M
P50L-020S-RR1-DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50L-020S-RR1-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 20POS R/A .050" GOLD
Fitxak: P50L-020S-RR1-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
P50L-020S-RR1-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50L-020S-RR1-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 20POS R/A .050" GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15085 pcs Datuen fitxa P50L-020S-RR1-DA.pdf
Series Pak 50, P50L Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 5111173988
P50L020SRR1DA
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.275" (6.99mm) Ezaugarriak Board Lock
Deskribapen zehatza 20 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash