P50E-050P1-S2-TG
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50E-050P1-S2-TG
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 50POS STR .050" GOL
Fitxak: P50E-050P1-S2-TG.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
P50E-050P1-S2-TGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50E-050P1-S2-TG fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG 50POS STR .050" GOL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6687 pcs Datuen fitxa P50E-050P1-S2-TG.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Pak 50, P50E Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 04801146910
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Isolamendu altuera 0.421" (10.70mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Latch Holder
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 50 position 0.050" (1.27mm) Uneko balorazioa 0.5A
Harremanetarako mota Center Strip Contact Harremanetarako Forma -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm)