P50E-030S-EA
3M3M
P50E-030S-EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50E-030S-EA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena PAK50 CONN
Fitxak: P50E-030S-EA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
P50E-030S-EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50E-030S-EA fabrikatzailea 3M
deskribapena PAK50 CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11377 pcs Datuen fitxa P50E-030S-EA.pdf
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Series Pak 50, P50E Errenkada tartea 0.050" (1.27mm)
Pitch 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Beste izenak 0-00-51111-66217-5
P50E030SEA
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Closed End Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks
Deskribapen zehatza 30 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG Harremanetarako mota Outer Shroud Contact