P50-080S-RR1-EA
3M3M
P50-080S-RR1-EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50-080S-RR1-EA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 80POS R/A .050" GOLD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
P50-080S-RR1-EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50-080S-RR1-EA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 80POS R/A .050" GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17333 pcs Datuen fitxa
Series Pak 50, P50 RoHS egoera Bulk
Beste izenak 0-00-51111-73918-1
P50080SRR1EA
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 80 Zuzendarien kopurua 0.050" (1.27mm)
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia P50-080S-RR1-EA Luzera - Bidalketa (estaltzea) -
Kontseiluko goian 0.275" (6.99mm) Ezaugarriak Board Lock, Flange
Zabaldutako deskribapena 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold deskribapena CONN SOCKET 80POS R/A .050" GOLD