P50-034P-RR1-EA
3M3M
P50-034P-RR1-EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50-034P-RR1-EA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 34POS R/A .050" GLD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
210 pcs
  • Mezua
P50-034P-RR1-EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50-034P-RR1-EA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG 34POS R/A .050" GLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18925 pcs Datuen fitxa
Series Pak 50, P50 Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 0-00-51111-73863-4
P50034PRR1EA
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.275" (6.99mm) Ezaugarriak Board Lock, Flange
Deskribapen zehatza 34 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)