P25E-030S-EA
3M3M
P25E-030S-EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P25E-030S-EA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena PAK25 CONN
Fitxak: P25E-030S-EA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
P25E-030S-EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P25E-030S-EA fabrikatzailea 3M
deskribapena PAK25 CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9956 pcs Datuen fitxa P25E-030S-EA.pdf
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 30 AWG
Series P25E Errenkada tartea -
Pitch 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Beste izenak 0-00-51111-66211-3
P25E030SEA
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Feed Through Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks
Deskribapen zehatza 30 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG Harremanetarako mota Female Socket