P08-050SLTC-A-G
3M3M
P08-050SLTC-A-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P08-050SLTC-A-G
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 50POS .8MM VERT SMD
Fitxak: 1.P08-050SLTC-A-G.pdf2.P08-050SLTC-A-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
P08-050SLTC-A-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P08-050SLTC-A-G fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 50POS .8MM VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36406 pcs Datuen fitxa 1.P08-050SLTC-A-G.pdf2.P08-050SLTC-A-G.pdf
Series P08 Pitch 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 04801146348
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 3mm, 4mm, 5mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.087" (2.20mm) Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm)