P08-026SLC-B-G
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P08-026SLC-B-G
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 26POS .8MM VERT SMD
Fitxak: 1.P08-026SLC-B-G.pdf2.P08-026SLC-B-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
P08-026SLC-B-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P08-026SLC-B-G fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 26POS .8MM VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62188 pcs Datuen fitxa 1.P08-026SLC-B-G.pdf2.P08-026SLC-B-G.pdf
Series P08 Pitch 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Beste izenak 4547452164677
JE150310314
P08026SLCBG
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 6mm, 7mm, 8mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.205" (5.20mm) Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 26 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm)