P05N-050ST-B-G
3M3M
P05N-050ST-B-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P05N-050ST-B-G
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 50POS .5MM VERT SMD
Fitxak: P05N-050ST-B-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
P05N-050ST-B-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P05N-050ST-B-G fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 50POS .5MM VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29489 pcs Datuen fitxa P05N-050ST-B-G.pdf
Series P05N Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 04801146311
P05N050STBG
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 4mm, 5mm, 6mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.120" (3.05mm) Ezaugarriak Solder Retention
Deskribapen zehatza 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm)