P05N-040ST-A-G
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P05N-040ST-A-G
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKT 40POS .5MM VERT SMD
Fitxak: 1.P05N-040ST-A-G.pdf2.P05N-040ST-A-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
P05N-040ST-A-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P05N-040ST-A-G fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKT 40POS .5MM VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37364 pcs Datuen fitxa 1.P05N-040ST-A-G.pdf2.P05N-040ST-A-G.pdf
Series P05N Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 15020144406
3M9692TR
P05N040STAG
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 3mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.093" (2.35mm) Ezaugarriak Solder Retention
Deskribapen zehatza 40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm)