N7E50-N516EB-40
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N7E50-N516EB-40
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Fitxak: 1.N7E50-N516EB-40.pdf2.N7E50-N516EB-40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2160 pcs
  • Mezua
N7E50-N516EB-40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N7E50-N516EB-40 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26343 pcs Datuen fitxa 1.N7E50-N516EB-40.pdf2.N7E50-N516EB-40.pdf
Series N7E50 Packaging Tray
Beste izenak 00051111967775
Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Ezaugarri muntatzea Reverse - Bottom
Txertatzea, kentzea metodoa Push In, Pull Out Kontseiluko goian 0.248" (6.30mm)
Ezaugarriak Board Guide, Card Guide Ejector Side -
Deskribapen zehatza 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)