N3440-5002RB
3M3M
N3440-5002RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N3440-5002RB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena PROTECT HEADER RT ANG 30 CONTACT
Fitxak: 1.N3440-5002RB.pdf2.N3440-5002RB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
N3440-5002RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N3440-5002RB fabrikatzailea 3M
deskribapena PROTECT HEADER RT ANG 30 CONTACT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27796 pcs Datuen fitxa 1.N3440-5002RB.pdf2.N3440-5002RB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 3000 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 5111165072
MHR30L
N34405002RB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.340" (8.64mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1.75A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.112" (2.84mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.240" (6.10mm)