N3432-1002RB
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N3432-1002RB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 40POS .100" R/A GOLD
Fitxak: N3432-1002RB.pdf
  • Mezua
N3432-1002RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N3432-1002RB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 40POS .100" R/A GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23533 pcs Datuen fitxa N3432-1002RB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 3 Wall
Series 3000 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00051111745571
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.310" (7.87mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1.75A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.112" (2.84mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.240" (6.10mm)