N3429-5202RB
3M3M
N3429-5202RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N3429-5202RB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 26PS R/A SHORT LATCH
Fitxak: 1.N3429-5202RB.pdf2.N3429-5202RB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
N3429-5202RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N3429-5202RB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 26PS R/A SHORT LATCH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26482 pcs Datuen fitxa 1.N3429-5202RB.pdf2.N3429-5202RB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 3000 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00051111627655
MHR26S
N3429-5202RB-ND
N3429-5502RB
N3429-5502RB-ND
N34295202RB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.340" (8.64mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks, Short Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1.75A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.112" (2.84mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.240" (6.10mm)