N3428-3005EB
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N3428-3005EB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 20POS R/A NO LATCH
Fitxak: N3428-3005EB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
N3428-3005EBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N3428-3005EB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 20POS R/A NO LATCH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13808 pcs Datuen fitxa N3428-3005EB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Wire Wrap
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 3 Wall
Series 3000 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 05111173188
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Isolamendu altuera 0.340" (8.64mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 1.75A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.610" (15.49mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.240" (6.10mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -