| Zenbakiaren zenbakia | MVU18-180DMK-A | fabrikatzailea | 3M |
|---|---|---|---|
| Kopurua eskuragarri | 491727 pcs | Datuen fitxa | MVU18-180DMK-A.pdf |
| Wire Gauge | 18-22 AWG | Bukaera | Crimp |
| Terminal mota | Male, Pin (Plug) | Series | Scotchlok™ |
| Packaging | Bulk | Beste izenak | 00051138981044 05113898104 7100165179 80611444490 |
| Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiala - Isolamendua | Vinyl |
| Luzera - Oro har | 0.850" (21.59mm) | Luzera - Kanoi | - |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Isolamenduaren diametroa | 0.145" (3.68mm) |
| Isolamendua | Non-Mating End Insulated | Ezaugarriak | Butted Seam |
| Diametroa - Barrel | 0.180" (4.57mm) | Deskribapen zehatza | Terminal Connector Male, Pin (Plug) 18-22 AWG Crimp |