MVU14-187DMX-BOTTLE
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MVU14-187DMX-BOTTLE
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC TAB 14-16AWG 0.187 100PC
Fitxak: MVU14-187DMX-BOTTLE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MVU14-187DMX-BOTTLEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MVU14-187DMX-BOTTLE fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC TAB 14-16AWG 0.187 100PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1056 pcs Datuen fitxa MVU14-187DMX-BOTTLE.pdf
Wire Gauge 14-16 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.187" (4.75mm)
Tab Loditasuna 0.020" (0.51mm) Tabaren luzera -
Series Scotchlok™ Packaging Bulk
Beste izenak 00051128586747
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.850" (21.59mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa 0.145" (3.68mm)
Isolamendua Non-Mating End Insulated Generoa Male
Ezaugarriak Butted Seam Deskribapen zehatza 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC