MU14-250DMX-BOTTLE
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MU14-250DMX-BOTTLE
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 100PC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
MU14-250DMX-BOTTLEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MU14-250DMX-BOTTLE fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 100PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2075 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 14-16 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.250" (6.35mm)
Tab Loditasuna 0.032" (0.81mm) Tabaren luzera -
Series Scotchlok™ Packaging Bulk
Beste izenak 00051128587096
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.730" (18.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa -
Isolamendua Non-Insulated Generoa Male
Ezaugarriak Butted Seam Deskribapen zehatza 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated 100 PC