MU14-250DF/FLAGX-BOTTLE
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MU14-250DF/FLAGX-BOTTLE
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC RCPT 14-16AWG 0.25 100PC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MU14-250DF/FLAGX-BOTTLEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MU14-250DF/FLAGX-BOTTLE fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC RCPT 14-16AWG 0.25 100PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1953 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 14-16 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Angled - 90°, Flag Tabaren zabalera 0.250" (6.35mm)
Tab Loditasuna 0.032" (0.81mm) Tabaren luzera -
Series Scotchlok™ Packaging Bulk
Beste izenak 00051128590904
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa -
Isolamendua Non-Insulated Generoa Female
Ezaugarriak Butted Seam Deskribapen zehatza 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated 100 PC