MP2-SS210-51S1-TR30
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-SS210-51S1-TR30
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKT 210POS 5ROW VERT GOLD
Fitxak: 1.MP2-SS210-51S1-TR30.pdf2.MP2-SS210-51S1-TR30.pdf
  • Mezua
MP2-SS210-51S1-TR30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-SS210-51S1-TR30 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKT 210POS 5ROW VERT GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5280 pcs Datuen fitxa 1.MP2-SS210-51S1-TR30.pdf2.MP2-SS210-51S1-TR30.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051115580994
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 210
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Board Edge, Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Board Guide, Spacer
Uneko balorazioa 1.5A Kontaktuen diseinua, tipikoa -