MP2-SS030-51S1-TR30
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-SS030-51S1-TR30
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 2-FB 30POS 5ROW
Fitxak: 1.MP2-SS030-51S1-TR30.pdf2.MP2-SS030-51S1-TR30.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MP2-SS030-51S1-TR30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-SS030-51S1-TR30 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 2-FB 30POS 5ROW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7019 pcs Datuen fitxa 1.MP2-SS030-51S1-TR30.pdf2.MP2-SS030-51S1-TR30.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 04801141689
MP2SS03051S1TR30
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Board Edge, Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Uneko balorazioa 1.5A Kontaktuen diseinua, tipikoa -