MP2-S048-41P1-TR30
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-S048-41P1-TR30
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 2-FB 48POS 4ROW
Fitxak: 1.MP2-S048-41P1-TR30.pdf2.MP2-S048-41P1-TR30.pdf
  • Mezua
MP2-S048-41P1-TR30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-S048-41P1-TR30 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 2-FB 48POS 4ROW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4094 pcs Datuen fitxa 1.MP2-S048-41P1-TR30.pdf2.MP2-S048-41P1-TR30.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 04801141361
MP2S04841P1TR30
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 4
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 48
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Board Edge, Through Hole, Right Angle
Ezaugarriak Board Guide, Cap, Spacer Uneko balorazioa 1.5A