MP2-PS030-51P1-TR30
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-PS030-51P1-TR30
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 30POS 5ROW GOLD
Fitxak: 1.MP2-PS030-51P1-TR30.pdf2.MP2-PS030-51P1-TR30.pdf
  • Mezua
MP2-PS030-51P1-TR30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-PS030-51P1-TR30 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 30POS 5ROW GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3235 pcs Datuen fitxa 1.MP2-PS030-51P1-TR30.pdf2.MP2-PS030-51P1-TR30.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051115583629
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Board Guide, Inverse
Uneko balorazioa 1.5A Kontaktuen diseinua, tipikoa -