MP2-HS120-51-H
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-HS120-51-H
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG REAR 120POS 5ROW
Fitxak: MP2-HS120-51-H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
MP2-HS120-51-Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-HS120-51-H fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG REAR 120POS 5ROW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28100 pcs Datuen fitxa MP2-HS120-51-H.pdf
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00048011414607
Errenkada kopurua 5 Posizio kopurua 120
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Standoffs Deskribapen zehatza 120 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole
Konexioaren erabilera - Konektore mota Shroud for Male Pins
Konektorearen estiloa - Kolore -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MP2-HS090-51-H
MP2-HS090-51-H
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN PLUG REAR 90POS 5ROW
Stockean: 37842 pcs
Deskarga: MP2-HS090-51-H.pdf
RFQ
MP2-HS120-51
MP2-HS120-51
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SHROUD 2-FB 120POS 5ROW