MP2-HP10-51P1-LR
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-HP10-51P1-LR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER VERT 10POS 5ROW GOLD
Fitxak: 1.MP2-HP10-51P1-LR.pdf2.MP2-HP10-51P1-LR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
840 pcs
  • Mezua
MP2-HP10-51P1-LRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-HP10-51P1-LR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER VERT 10POS 5ROW GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32262 pcs Datuen fitxa 1.MP2-HP10-51P1-LR.pdf2.MP2-HP10-51P1-LR.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.236" (6.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051111959640
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5