MP2-H024-41P1-S-TG30
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-H024-41P1-S-TG30
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 2-FB 24POS 4ROW
Fitxak: 1.MP2-H024-41P1-S-TG30.pdf2.MP2-H024-41P1-S-TG30.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MP2-H024-41P1-S-TG30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-H024-41P1-S-TG30 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 2-FB 24POS 4ROW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6386 pcs Datuen fitxa 1.MP2-H024-41P1-S-TG30.pdf2.MP2-H024-41P1-S-TG30.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Beste izenak 04801142708
MP2H02441P1STG30
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 4
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 24
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Uneko balorazioa 1.5A Kontaktuen diseinua, tipikoa -