MNGI14-187DFX-BOTTLE
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNGI14-187DFX-BOTTLE
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC RCPT 14-16AWG .187 100PC
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 942 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 942 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MNGI14-187DFX-BOTTLEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNGI14-187DFX-BOTTLE fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC RCPT 14-16AWG .187 100PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 942 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 14-16 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.187" (4.75mm)
Tab Loditasuna 0.020" (0.51mm) Tabaren luzera -
Series Scotchlok™ Packaging Bulk
Beste izenak 00051128589267
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.770" (19.56mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa 0.145" (3.68mm)
Isolamendua Non-Mating End Insulated Generoa Female
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC