MNG14-250DMIK
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNG14-250DMIK
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MNG14-250DMIKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNG14-250DMIK fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161299 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 14-16 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.250" (6.35mm)
Tab Loditasuna 0.032" (0.81mm) Tabaren luzera -
Series Scotchlok™ Packaging Bulk
Beste izenak 00054007022497
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.950" (24.13mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa 0.170" (4.32mm)
Isolamendua Fully Insulated Generoa Female
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated