MNG14-187DMIK
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNG14-187DMIK
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC TAB 14-16AWG 0.187 CRIMP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MNG14-187DMIKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNG14-187DMIK fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC TAB 14-16AWG 0.187 CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181091 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 14-16 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.187" (4.75mm)
Tab Loditasuna 0.020" (0.51mm) Tabaren luzera -
Series Scotchlok™ Packaging Bulk
Beste izenak 00054007023869
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.870" (22.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa 0.145" (3.68mm)
Isolamendua Fully Insulated Generoa Male
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated