M3UUK-1006J
3M3M
M3UUK-1006J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M3UUK-1006J
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena IDC CABLE - MKS10K/MC10G/MKS10K
Fitxak: 1.M3UUK-1006J.pdf2.M3UUK-1006J.pdf3.M3UUK-1006J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
M3UUK-1006Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M3UUK-1006J fabrikatzailea 3M
deskribapena IDC CABLE - MKS10K/MC10G/MKS10K Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14440 pcs Datuen fitxa 1.M3UUK-1006J.pdf2.M3UUK-1006J.pdf3.M3UUK-1006J.pdf
Usage - estali Unshielded
Series - Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kablea 0.050" (1.27mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 10 Luzera 0.500' (152.40mm, 6.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Polarizing Key, Strain Relief
Deskribapen zehatza 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00") Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)