M3AAK-1006R
3M3M
M3AAK-1006R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M3AAK-1006R
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena IDC CABLE - MSC10K/MC10M/MSC10K
Fitxak: 1.M3AAK-1006R.pdf2.M3AAK-1006R.pdf3.M3AAK-1006R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
M3AAK-1006Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M3AAK-1006R fabrikatzailea 3M
deskribapena IDC CABLE - MSC10K/MC10M/MSC10K Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19151 pcs Datuen fitxa 1.M3AAK-1006R.pdf2.M3AAK-1006R.pdf3.M3AAK-1006R.pdf
Usage - estali Unshielded
Series - Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kablea 0.050" (1.27mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 10 Luzera 0.500' (152.40mm, 6.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00") Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)