ITCSN-1500-9"-BLACK-50 PCS
3M3M
ITCSN-1500-9
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITCSN-1500-9"-BLACK-50 PCS
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEATSHRK ITCSN ADH 1.5"X9" BLK
Fitxak: ITCSN-1500-9"-BLACK-50 PCS.pdf
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
ITCSN-1500-9"-BLACK-50 PCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITCSN-1500-9"-BLACK-50 PCS fabrikatzailea 3M
deskribapena HEATSHRK ITCSN ADH 1.5"X9" BLK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7526 pcs Datuen fitxa ITCSN-1500-9"-BLACK-50 PCS.pdf
Mota Tubing, Semi Rigid Shrinkage Ratio 3 to 1
Tenperatura txikitu 121°C Series ITCSN
Berreskuratutako hormako lodiera - Beste izenak 00054007089735
3M161678
ITCSN-1500-9"-BLACK-50 PCS-ND
ITCSN-1500-9"-BLACK-50PCS
ITCSN-1500-9"-BLACK-50PCS-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO), Irradiated Luzera 0.750' (228.60mm, 9.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barruko diametroa - Hornitua 1.500" (38.10mm)
Barne diametroa - Berreskuratu 0.500" (12.70mm) Ezaugarriak Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 1.500" (38.10mm) 3 to 1 Black 0.750' (228.60mm, 9.00") Kolore Black