ITCSF-0400-48"-BLACK-20 PCS
3M3M
ITCSF-0400-48
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITCSF-0400-48"-BLACK-20 PCS
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEATSHRINK ITCSF
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ITCSF-0400-48"-BLACK-20 PCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITCSF-0400-48"-BLACK-20 PCS fabrikatzailea 3M
deskribapena HEATSHRINK ITCSF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5722 pcs Datuen fitxa
Mota Tubing, Flexible Shrinkage Ratio 3 to 1
Tenperatura txikitu - Series ITCSF
Berreskuratutako hormako lodiera - Beste izenak 00051135382301
ITCSF-0400-48"-BLACK-20 PCS-ND
ITCSF-0400-48"-BLACK-20PCS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Material Polyolefin (PO)
Luzera - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barruko diametroa - Hornitua 0.400" (10.16mm) Barne diametroa - Berreskuratu 0.150" (3.81mm)
Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Flexible 0.400" (10.16mm) 3 to 1 Black Kolore Black