HT-72F-250-32
3M3M
HT-72F-250-32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HT-72F-250-32
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Fitxak: 1.HT-72F-250-32.pdf2.HT-72F-250-32.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
HT-72F-250-32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HT-72F-250-32 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 510774 pcs Datuen fitxa 1.HT-72F-250-32.pdf2.HT-72F-250-32.pdf
Wire Gauge 14-16 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.250" (6.35mm)
Tab Loditasuna 0.032" (0.81mm) Tabaren luzera -
Series - Packaging Bulk
Beste izenak 00054007293705
3M157217
HT-72F-250-32-ND
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Luzera - Oro har 0.640" (16.26mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamenduaren diametroa - Isolamendua Non-Insulated
Generoa Female Ezaugarriak Butted Seam, High Temperature
Deskribapen zehatza 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated Harremanetarako materiala Steel