HF759/50SF
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HF759/50SF
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 275'
Fitxak: HF759/50SF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 138 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 138 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
HF759/50SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HF759/50SF fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 275' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138 pcs Datuen fitxa HF759/50SF.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 150V
estali Unshielded Series HF759
Zinta zinta 2.450" (62.23mm) Zinta lodiera -
balorazio UL Style 21683 Pitch 0.050" (1.27mm)
Beste izenak 00051111965269
ME50R-275
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 50 Luzera 275.0' (83.82m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Gray
Txaketa (isolamendua) materiala Polyolefin (PO) Isolamenduaren erresistentzia 10 GOhm
Lehen Zuzendari Mark Blue Ezaugarriak Zippable
Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Gray 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 275.0' (83.82m) Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG