HF625/48-30M
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HF625/48-30M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 48COND 0.039 GRAY 30M
Fitxak: 1.HF625/48-30M.pdf2.HF625/48-30M.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 565 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
  • Mezua
HF625/48-30Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HF625/48-30M fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 48COND 0.039 GRAY 30M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 565 pcs Datuen fitxa 1.HF625/48-30M.pdf2.HF625/48-30M.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 300V
estali Unshielded Series HF625
Zinta zinta 1.890" (48.00mm) Zinta lodiera 0.035" (0.89mm)
balorazio UL Style 21682 Pitch 0.039" (1.00mm)
Beste izenak 05111196444
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 48 Luzera 98.4' (30.00m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Gray
Txaketa (isolamendua) materiala Polyolefin (PO) Isolamenduaren erresistentzia -
Lehen Zuzendari Mark Red Ezaugarriak Zippable
Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Gray 48 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m) Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG