HF625/40-100M
3M3M
HF625/40-100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HF625/40-100M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 40COND 0.039 GRAY 50M
Fitxak: HF625/40-100M.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 369 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 369 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
HF625/40-100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HF625/40-100M fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 40COND 0.039 GRAY 50M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 369 pcs Datuen fitxa HF625/40-100M.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 300V
estali Unshielded Series HF625
Zinta zinta 1.575" (40.00mm) Zinta lodiera 0.035" (0.89mm)
balorazio UL Style 21682 Pitch 0.039" (1.00mm)
Beste izenak HF40S-50 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 40 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 164.0' (50.00m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Gray Txaketa (isolamendua) materiala Polyolefin (PO)
Isolamenduaren erresistentzia - Lehen Zuzendari Mark Red
Ezaugarriak Zippable Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Gray 40 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 164.0' (50.00m)
Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned