HF365/36SF
3M3M
HF365/36SF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HF365/36SF
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 36COND 0.050 GRAY 5'
Fitxak: HF365/36SF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
HF365/36SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HF365/36SF fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 36COND 0.050 GRAY 5' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5301 pcs Datuen fitxa HF365/36SF.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 300V
estali Unshielded Series HF365
Zinta zinta 1.800" (45.72mm) Zinta lodiera 0.035" (0.89mm)
balorazio UL Style 21682 Pitch 0.050" (1.27mm)
Beste izenak MD36R-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 36 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 5.0' (1.52m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Gray Txaketa (isolamendua) materiala Polyolefin (PO)
Isolamenduaren erresistentzia 10 GOhm Lehen Zuzendari Mark Blue
Ezaugarriak Zippable Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Gray 36 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 5.0' (1.52m)
Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned