HDC-S080-41P1-TG30
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HDC-S080-41P1-TG30
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 80POS R/A 4ROW GOLD
Fitxak: HDC-S080-41P1-TG30.pdf
  • Mezua
HDC-S080-41P1-TG30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HDC-S080-41P1-TG30 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 80POS R/A 4ROW GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5756 pcs Datuen fitxa HDC-S080-41P1-TG30.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series HDC (High Density Connector) Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051115589829
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 4
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 80
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 3A Kontaktuen diseinua, tipikoa -