HD2380-9.500"-100
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD2380-9.500"-100
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK TAN 9 1/2" DIA 100/RL
Fitxak: HD2380-9.500"-100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HD2380-9.500"-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD2380-9.500"-100 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK TAN 9 1/2" DIA 100/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1144 pcs Datuen fitxa HD2380-9.500"-100.pdf
Zabalera 9.50" (241.30mm) 9 1/2" dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Tenperatura barrutia 325°F (163°C) Max