HD2380-4.250"-100
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD2380-4.250"-100
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK TAN 4 1/4" DIA 100/RL
Fitxak: HD2380-4.250"-100.pdf
  • Mezua
HD2380-4.250"-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD2380-4.250"-100 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK TAN 4 1/4" DIA 100/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3586 pcs Datuen fitxa HD2380-4.250"-100.pdf
Zabalera 4.25" (107.95mm) 4 1/4" dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Tenperatura barrutia 325°F (163°C) Max